DUCOS N2 W6

Tüm Yollara Uygun

Ray, 1990 mm uzunluğunda ve 140 mm çapında olan emprenye işlemi görmüş 1. sınıf çam ağacı kullanılarak şekillendirilmiş 2 yarım ahşap direkten oluşur. Bu 2 ahşap direk, Korten çelikten yapılmış 2,5 mm kalınlığında ve 3990×290 mm ölçülerindeki bükülmüş çelik raya sabitlenir;

Korten çelikten, 100x50x4 mm ölçüsündeki ve 1500 mm yüksekliğindeki sigma pro llerin çakma mesafesi merkezden merkeze 4000 mm’dir. Çelik ray bağlantısı ve halat sabitlemesi için kullanılan, Korten çelikten yapılmış 490x250x5 mm ölçülerindeki takoz plakası, 210x70x70 mm ölçüsünde olan ve 3 mm kalınlığındaki Korten çelikten yapılan takoza kaynatılır;

140 mm çapında ve 700 mm yüksekliğindeki dikmeyi kaplayan, emprenye işlemi görmüş ahşap direk, dikmeye ön taraftan sabitlenir.

Halatlarda aynı oranda gerilimi sağlamak ve bağlama zinciri yaratmak için Ucu vidalı Korten çelikten, 10 mm çapında halat seti kullanılır.

Yolları ve çevreyi korumak şirketimizin felsefesidir ve bu felsefe bizi bariyerlerimiz için sürekli ar-ge çalışmaları ve yeni tasarımlar yapmaya ve üretim tekniklerini en güncel halde tutmaya yöneltmektedir. Yol kullanıcılarına daha fazla güvenlik sunmak için gerçekçi analiz ve kalite testlerimiz sonucunda yenilikçi çözümler sunmaktayız Çevreye saygı ve doğanın ahenginin korunması bizim için güvenlik kadar önemli faktörlerdir. Bu yüzden ürünlerimiz, alternatif ve tamamıyla geri dönüştürülebilir materyallerden üretilmektedir.

ÜSTRAY

Ahşap üst ray N2 güvenlik bariyerinin tamamlayıcı ögesidir. Bu uygulama otoyol kullanıcıları için güvenlik fonksiyonun yanında, bariyere farklı bir görünüş katar.

ducos-1