hakkimizda-34

Hakkımızda

Endüstriyel kalkınma yolunda ilerleyen dünyamızda enerji iletim sistemlerinde güven ve dayanıklılık sağlayacak en iyi hizmetleri sunan Kıraç Grup bünyesinde faaliyet gösteren Kıraç Galvaniz A.Ş., aynı misyon doğrultusunda kurulmuş, Bursa’nın ilk sıcak daldırma galvanizleme firmasıdır. 2006 yılından bu yana bölgenin tek sıcak daldırma galvaniz tesisi olma özelliğini sürdüren Kıraç Galvaniz A.Ş., ürünlerini yüksek teknoloji ile donatılmış tesislerinde üreterek ülkemizin ekonomik büyümesine ve kalkınmasına ciddi katkılar sağlamaktadır. Sektörde öncü firma olmanın yanı sıra teknolojik yatırımları ve yenilikçi bakış açısıyla sektörün ihtiyaç duyduğu alanlarda faaliyet göstermektedir.

Değerlerimiz

Kıraç A.Ş. 2010 yılında yeni yatırımlar yaparak faaliyet alanını genişletmiş, çelik oto korkuluk sistemleri imalat/montajına başlamış ve Türkiye’nin az sayıdaki entegre tesisleri arasındaki yerini almıştır. Uyguladığı yenilikçi bakış açısı, Ar-Ge’ye verdiği önem, dinamik yönetim anlayışı ve piyasanın ihtiyaç duyduğu ürünleri analiz kabiliyeti ile sektörde saygın bir konuma sahip olmuştur. Ayrıca “Çevre ve Güvenlik Duyarlılığı” misyonu doğrultusunda TÜBİTAK TEYDEB destekleri kapsamında birçok proje gerçekleştirmiş ve çarpışma yastıkları, ses bariyerleri, çelik menfez sistemleri gibi ürünler ile ürün gamını genişletmiştir.

tck-logo
tck2

Yönetim Sistemi Anlayışımız

Kıraç Galvaniz A.Ş., gelecek nesillere güvenli yolculuklar sağlamanın bir gereksinimi olarak Entegre Yönetim Sistemleri anlayışını hayata geçirmiştir. Kaliteli ürün ve hizmetini, edinmiş olduğu iş sağlığı güvenliği kültürü ve çevresel sorumlulukları ile pekiştiren, 2011 yılında otokorkuluk ürünlerine CE belgesi alarak standardizasyona verdiği önemi kanıtlayan Kıraç Galvaniz A.Ş. hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

MİSYONUMUZ

Toplumsal ve çevresel sorumluluklarının bilinciyle çalışarak, galvanizleme sektörünün ülke kalkınmasına sağlayacağı olumlu katkıyı arttırmak.

Yol güvenlik sistemleri konusunda uluslararası standartlara uygun, müşteri isteklerini karşılayan ürünlerimizle sürücü ve yolcu güvenliğinin ön planda tutulmasına katkı sağlamak.

VİZYONUMUZ

Çağdaş yönetim anlayışıyla bulunduğumuz sektörde ilk akla gelen ve tercih edilen bir firma olmak ve adımızı kaliteyle eş değer kılmak. Uluslararası yollarda kalite, güvenlik ve güvenilirlik ilkeleriyle markamızı kilometrelerce ileriye taşımak.

Sertifikalarımız

1461

1461

18001

18001

14001

14001

9001

9001